0
7 jesenných módnych trendov, ktoré nesmiete prehliadnuť

7 jesenných módnych trendov, ktoré nesmiete prehliadnuť

Toto sú módne trendy, ktoré by v nadchádzajúcej sezóne určite nemali uniknúť vašej pozornosti.


#1 Zvieracie vzory


Keď si otvoríte akýkoľvek módny magazín, v ktorom sa píše o jesenných módnych trendoch, je takmer na 100% isté, že v každom nájdete na prvých priečkach práve zvieracie vzory. Zdá sa teda, že v tejto sezóne zažijú veľký comeback, nebojte sa preto oprášiť svoju blúzku s leopardím či tigrím vzorom.


#2 Oversize efekt


Či už pôjde o svetre alebo o kabáty, móda sa v tomto prípade inšpirovala ležérnou a pohodlnou škandinávskou módou. Určite sa preto nebojte siahnuť po oversized kúskoch, určite s nimi nešliapnete vedľa!


#3 Fialová je stále v kurze


Ultra violet bola (a stále aj je) farbou roka 2018, no musíme povedať, že jeseň jej naozaj mimoriadne pristane. Je pôsobivá, elegantná a sýta a viac trendy ako teraz nebola ešte nikdy. 


#4 Farebné káro


Káro sa pri predstavovaní jesenných trendov objavilo na svetových mólach aj tých najzvučnejších módnych dizajnérov. In je samozrejme aj vo svojej klasickej, červeno-čiernej farbe, no túto jeseň sa kombinuje aj v tých najmenej očakávaných farebných kombináciách. Smelo do toho! 


#5 Hnedá ako farba sezóny


Hnedá je nová čierna! Toto heslo platí minimálne pre jeseň 2018. Šaty, svetre, bundy, nohavice či doplnky - kombinujte ju všade, k dispozícii máte mnoho jej odtieňov a všetky vyzerajú rovnako skvele. 


#6 Vaša druhá koža


Ak milujete oblečenie z kože alebo z jej imitácie, určite si príde na svoje. Koža je totižto trendy ako nikdy predtým. Nebojte sa siahnuť ani po kožených nohaviciach či legínach, sú hitom sezóny a vyzerajú naozaj veľmi sexy a žensky. 


#7 Lesk, zlato a trblietky


Ak milujete všetko, čo sa “blyští”, opäť si môžete otvárať šampanské - táto sezóna vám bude naozaj priať. Doplnky zo zlata či ligotavé prvky na oblečení - to je presne to, čo by na jeseň nemalo chýbať žiadnemu outfitu. 


Módne kúsky, ktoré z vás spravia módnu divu, nájdete aj na našom eshope

O kapsulovom šatníku ste už s najväčšou pravdepodobnosťou počuli. Vychádza z filozofie minimalizmu a ide v ňom o to, že váš šatník nebudú tvoriť desiatky kúskov, ktoré aj tak nikdy nevynosíte, ale len zopár skvele kombinovateľných a kvalitných, vďaka ktorým ušetríte nielen množstvo času pri výbere o

Viac

Tieto veci zo svojho šatníka už radšej vyhoďte. My vám však rovno poradíme, čím ich môžete nahradiť.

Viac

Inšpirujte sa trendmi ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. Na našom e-shope www.kabaty.sk nakúpite tieto kúsky v tej najvyššej kvalite podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Každý model je jedinečný a vyrobený na zákazku.

Viac