Jeseň a zima 2022/2023: Toto sú farby, ktoré jej budú dominovať

Jeseň a zima 2022/2023: Toto sú farby, ktoré jej budú dominovať

Kto povedal, že jeseň musí byť fádna a nudná? Toto už ani zďaleka neplatí. Jeseň i zima hrajú vo svete dizajnu mnohými farbami, ktoré si určite zamilujete. Najviac trendy budú tieto, ktorú z nich máte najradšej?


Olivovo zelená


Táto farba je trocha tlmená, takže na jeseň či na zimu je priam ideálna, no stále je dostatočne výrazná na to, aby rozžiarila váš šatník. Skvele vyzerá napríklad aj na nohaviciach či svetroch. 


Žltá


Myslíte si, že žltá je len farbou leta? Omyl! Nebojte sa jej a pokojne ňou rozžiarte svoj outfit či svoju domácnosť aj počas jesenných či zimných mesiacov. Uvidíte, že hneď budete mať lepšiu náladu.


Burgundy


Táto farba sa vracia na prehliadkové móla takmer každú jeseň a my sa tomu vôbec nečudujeme - vyzerá absolútne skvele. Skvele sa vyníma napríklad na šatách či na kabátoch, no nebojte sa po nej siahnuť ani napríklad pri výbere čižiem. 


Ružová


Jemná ružová, tzv. “baby pink”, ale aj jej výraznejšie odtiene - prekvapivo sa aj tieto farby stali trendom nadchádzajúcej sezóny. Ak ju takisto milujete, využiť ju môžete napríklad pri výbere šiat či doplnkov. 


Zlatá


Ak by sme mali vybrať tú TOP najhorúcejšiu farbu sezóny, pravdepodobne by sa ňou stala zlatá. Dominantou sa stala v móde, pri výbere bytových doplnkov ale aj v líčení. Zlatá je jednoducho v kurze, ako nikdy predtým. 


Čierna 


Čierna je samozrejme klasikou, ktorou nikdy nič nepokazíte, a platí to samozrejme aj v mesiacoch, ktoré na nás čakajú. Ak máte odvahu, pokojne siahnite aj po “all-black” outfite, uvidíte, že budete vyzerať skvele. 


Hnedá


V tejto sezóne sa dosť často používa spojenie “hnedá je nová čierna”. Uveríte tomu, keď si prelistujete akýkoľvek módny časopis, hnedá je skutočne hitom a siahnuť môžete po jej viacerých odtieňoch. Výnimočne skvele vyzerá napríklad na kabátoch. 


Módne kúsky, ktoré z vás spravia módnu divu, nájdete aj na našom eshope

Tieto veci zo svojho šatníka už radšej vyhoďte. My vám však rovno poradíme, čím ich môžete nahradiť.

Viac