Kapsulový šatník šetrí čas i peniaze. Týchto 7 kúskov by vám v ňom zaručene nemalo chýbať

Kapsulový šatník šetrí čas i peniaze. Týchto 7 kúskov by vám v ňom zaručene nemalo chýbať

O kapsulovom šatníku ste už s najväčšou pravdepodobnosťou počuli. Vychádza z filozofie minimalizmu a ide v ňom o to, že váš šatník nebudú tvoriť desiatky kúskov, ktoré aj tak nikdy nevynosíte, ale len zopár skvele kombinovateľných a kvalitných, vďaka ktorým ušetríte nielen množstvo času pri výbere outfitu, ale aj peniaze a hlavne čas.


Ako si ale taký kapsulový šatník zriadiť? Určite by vám v ňom nemalo chýbať týchto 7 kúskov. 


Biele tričko


Kvalitné biele tričko z bavlny môžete kombinovať naozaj so všetkým. Dokonale dotvorí ako vaše elegantné, tak aj ležérne či športové outfity. 


Kvalitné džínsy


Nájsť perfektné džínsy nie je žiadnou ľahkou úlohou, no ak sa vám to raz podarí, skvelé je, že vám vydržia naozaj dlho. 


Plášte


Existuje dôvod, prečo plášte obstáli v skúške času. Skvele sa kombinujú, sú štýlové a dokonale doladia akýkoľvek váš outfit. Ich širokú ponuku vo všetkých rôznych farbách nájdete aj na našom webe.


Čierne legíny


Už nie sú vyhradené len pre výlety do posilňovne, dovoľte, nech sú čierne legíny vaším štýlovým spoločníkom pre rok 2022.


Oversized sako


Pokiaľ ho dobre skombinujete ako s oblečením, tak i s doplnkami, spraví z vás hotovú módnu divu. Ideálne je v čiernej alebo bielej farbe. 


Štýlové tielko


Klasické tielko, ktoré je nesporným favoritom tohto štýlu, je základom šatníka, ktorý sa hodí na deň i noc. Kombinujte ho naozaj s čímkoľvek.


Štýlové doplnky

Výrazné doplnky — či už zlaté alebo strieborné dokonale dotvoria každý jeden váš outfit. Skvele sa hodia ako k športovému štýlu, tak i k elegancii.