0
5 módnych trendov, na ktoré by sme už mali zabudnúť (+ tipy, čím ich nahradiť)

5 módnych trendov, na ktoré by sme už mali zabudnúť (+ tipy, čím ich nahradiť)

Módne trendy prichádzajú a odchádzajú. Tento kolobeh je niekedy taký rýchly, že sledovať ho môže byť náročné a niekedy môže našej pozornosti ujsť, že to, čo bolo ešte pred pár mesiacmi extrémne trendy, je dnes módnym faux pas. Presne do tejto kategórie patrí aj týchto 5 módnych kúskov či kombinácií. 


Rifle + sieťované pančuchy


Áno, nedávno to ešte bol hit Instagramu, no aj táto éra je už (našťastie) preč. Potrhané rifle sú však vo všeobecnosti na ústupe, sieťované pančuchy preto vyhoďte a čo sa týka riflí, poobzerajte sa po nejakých bez “dier”. Na leto vám odporúčame vyskúšať aj rifle bielej farby.


Ľadvinky


Hitom boli už pred niekoľkými desaťročiami, no nedávno sa potešili veľkému comebacku. Ako rýchlo však prišli, tak rýchlo aj odišli a preto je načase dať im zbohom. Nahraďte ich nejakou vkusnou kabelkou, v tejto sezóne vyniknite napríklad s kabelkou cez plece, ktorá má kruhový tvar.


Krajkové topy a šaty


Krajka sa taktiež držala na vrchole svojej slávy pomerne dlho, no možno práve to je dôvodom, prečo nastal čas nahradiť ju niečím iným. V súčasnosti sa pokojne riaďte heslom “menej je viac” a siahnite po čo najjednoduchších topoch. Mimoriadne obľúbené sú aktuálne aj šaty či topy s holými ramenami.


“Aviator” slnečné okuliare


Asi najväčší boom zažili pred 4-5 rokmi, kedy ich mal naozaj takmer každý. Síce vyzerajú naozaj dobre, dnes už môžeme povedať, že v tejto sezóne už “in” nebudú. Pri výberu nového modelu slnečných okuliarov sa inšpirujte napríklad týmito našimi tipmi.


Výšivka


Výšivky dominovali ešte pred rokmi všetkému.  Boli na rifliach, sukniach, bundách, košeliach, tričkách či mikinách. Ako sa však hovorí, všetkého veľa škodí a módny priemysel sa tohto trendu akosi presýtil. Siahnite preto po iných kúskoch, nebojte sa pritom ani odvážnych farieb či sviežich, kvetinových vzorov. 


Módne kúsky, ktoré z vás spravia módnu divu, nájdete aj na našom eshope

O kapsulovom šatníku ste už s najväčšou pravdepodobnosťou počuli. Vychádza z filozofie minimalizmu a ide v ňom o to, že váš šatník nebudú tvoriť desiatky kúskov, ktoré aj tak nikdy nevynosíte, ale len zopár skvele kombinovateľných a kvalitných, vďaka ktorým ušetríte nielen množstvo času pri výbere o

Viac

Jeseň je už v plnom prúde. Viete však, čo je v tejto sezóne naozaj “in”?

Viac

Či už v móde, v interiéri alebo v dizajne celkovo - toto sú farby nadchádzajúcej sezóny. Určite si medzi nimi aj vy nájdete tú “svoju”.

Viac

Inšpirujte sa trendmi ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. Na našom e-shope www.kabaty.sk nakúpite tieto kúsky v tej najvyššej kvalite podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Každý model je jedinečný a vyrobený na zákazku.

Viac