0
Ako byť trendy na jeseň a zimu 2022

Ako byť trendy na jeseň a zimu 2022

Inšpirujte sa trendmi, ktoré môžete nosiť kedykoľvek a kdekoľvek. Na našom e-shope www.kabaty.sk nakúpite tieto kúsky v tej najvyššej kvalite podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Každý model je jedinečný a vyrobený na zákazku.


Kabáty či sukne maximálnej dĺžky -  v novej sezóne na jeseň tohto roku by ste nemali zabúdať, že minisukne vymizli z prehliadkových mól a nahradili ich sukne s maxi dĺžkou až po zem. To isté platí aj pri kabátoch, sukniach či šatách. Všetky spomenuté kúsky by mali siahať až po členky. Tento horúci trend priniesli módny návrhári ako Saint Laurent, The Row či Altuzarra. Kabátik po členky si môžete kúpiť TU.


Saká s výraznými ramenami - Módny návrhár Demna, zakladateľ kolekcie Balenciaga, formoval módny priemysel rôznymi spôsobmi, no najviac ovplyvnil módne kúsky širokými ramenami. Tento výrazný prvok si v jesennej kolekcii osvojili aj známe módne domy ako Louis Vuitton, Versace či Dolce & Gabanna. Oversize saká v kombinácii so sukňou či šatami nesmú chýbať na jeseň žiadnej žene. Sako si môžete zakúpiť TU.


Korzetyna svetových mólach mali obrovský úspech i korzety, čo sa odzrkadlilo aj na súčasných jesenných  trendoch. Známi dizajnéri ako Dior či Balmain zvýraznili vo svojich modeloch pás, čím podčiarkli siluetu ženy.


Biker kožená bundaopäť sa vracia do sveta módy obľúbená kožená bunda, ale tentokrát v pánskom štýle. Inšpirujte sa známymi návrhármi ako je Louis Vuitton, ktorý navrhol ležérny štýl boyfriend.


Pletené kúsky z vlnytieto kúsky budú in i túto jeseň, predpovedajú to veľké značky ako Channel či Louis Vuitton. Je na vás, či tento materiál vynikne na vašom kabáte, šále či pančuškách.


Farebné kostými do práce – tu sa módni návrhári poriadne odviazali a navodili výrazné farby, potlače či retro materiály. Valentino túto jesennú sezónu stavil na fuchsiovú farbu  a Michael Kors predviedol módu v žiarivých odtieňoch. Farebné saká kúpite TU.
Tieto veci zo svojho šatníka už radšej vyhoďte. My vám však rovno poradíme, čím ich môžete nahradiť.

Viac

Jeseň je už v plnom prúde. Viete však, čo je v tejto sezóne naozaj “in”?

Viac