O nás

Sme zákazková výroba odevov hlavne kabátov, každý model je vyrobený na mieru konkrétneho zákazníka a tým pádom je jedinečný. Pri objednávaní zadáte Vaše požiadavky, ktorými sa zaoberá odborník a následne Vás kontaktuje z tel. č.: 0903 550 720.


Tradícia


HE-Ó® je výrobca Slovenskej značkovej a exkluzívnej módy pre dámy so svojou 29-ročnou tradíciou.

Nové modely sezóny 2019—2020 sú opäť vyrobené z výhradne vysokokvalitných materiálov, od výrobcov s vynikajúcou povesťou a menom z celého sveta. Dôkazom kvality a inovatívnosti sú aj prestížne ocenenia na módnom trhu ako napr.: ZLATÁ FATIMA , ZLATÁ CENA ELEGANCIE. Spoločnosť sa pravidelne zúčastňuje výstav v Bratislave, Prahe, Brne, Salzburgu, Moskve, Belehrade či vo Viedni.

Kabáty značky HE-Ó®nosia zákazníci v celej Európe aj Rusku. Každý jeden zimný model je vyteplený špeciálnym nemeckým materiálom. Modely zobrazené na stránke sú kombinovateľné s ľubovoľným materiálom zobrazeným vo farebnici. Spoluprácou s nami podporíte kvalitných slovenských výrobcov.


Kvalita

Kabáty značky HE-Ó® nosia zákazníci v celej Európe a v Rusku. Novinkou podniku je používanie komponentov „SWAROVSKI® ELEMENTS“ na našich výrobkoch. Veríme, že Vás naše modely zaujmú a tešíme sa na spoluprácu.